Aprašymas:
Kirtimo kampas reguliuojamas dviem šturvalais, esančiais staklių priekyje.
Ypatumai:
Kintamo kampo nuo 30° iki 140° iškirtimas
Kampas nustatomas dviem šturvalais esančiais staklių priekyje
Nevaržomas darbinės zonos matomumas

Nuotraukose gali būti pavaizduota papildoma įranga. Dėl tobulinimo, techniniai duomenys, išvaizda ir įranga gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.

KINTAMAS KAMPAS

Amada hidraulinės iškirtimo staklės yra skirtos iškirtinėti plieno lakštus nuo 0,2 mm. iki 6 mm. storio ir nerūdijančio plieno lakštus iki 4 mm. storio. Kirtimo kampas gali buti reguliuojamas nuo 30° iki 140° dviem šturvalais, esančiais staklių priekyje. Speciali strukūra ir aktyvusis mechanizmas išdėstytas tik ant skersinių ir statmenų įtempimų, suteikia staklėms labai kompaktišką ir patogų 30° kampo kirtimą maksimaliai leistinam lakšto storiui. Efektyvus, automatinis apatinio peilio reguliavimas suteikia pastovų ir tikslų kirtimą, bei garantuoja bendrą viršutinės dalies pastovumą.
Trys hidrauliniai cilindrai sumontuoti viršutiniame sektoriuje ir keturi sumontuoti apatiniame sudaro skersinio blokavimo sistemą, palaiko fiksuotą kirtimo kampą per visą kirtimo ciklą ir garantuoja visos struktūros maksimalų tvirtumą. Elektroninis mosto nustatymas leidžia operatoriui pasirinkti skirtingus mostus į viršų ir į apačią, leidžia kampinius iškirtimus, bei sušvelnina kirtimo ciklą, kai tik nenorima kirsti per visą ašmenų ilgį.
Patogus vidinis gylio suderintojas įgalina kirsti juosteles, kurių ilgis iš anksto buvo išmatuotas graduota liniuote.  Kampuotas špižinis stalviršis turi keturis plyšius kampainiams su matlankiais nustatyti.  Matlankiai turi fiksavimo kas 15° skylutes ir taip pat leidžia fiksuoti vieno laipsnio žingsniu. Bronzinės liniuotės įrengtos 2 mm žemiau stalviršio, kad jų nesubraižytų judantis apdirbamas lakštas. Jos įgalina naudoti išdalintų ir padaugintų atramos taškų, išdėstytų pagal geometrines įstrižaines, įvairovę, kad pagreitintų matavimus judinant kampainius.  Staklėse numatyti keturi mechaniniai laikikliai.

 
 
Modelis Ašmenų ilgis (mm) Storis, plienas (mm) Storis,  n.plienas (mm) Keičiamas kampas (°)
VA 200/6 B 200 6 4 nuo 30° iki 140°
Dėl tobulinimo, techniniai duomenys, išvaizda ir įranga gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.