Aprašymas:
Naujausia ALPHA V serija leidžia labai patogiai užkrauti medžiagas ant darbinio stalo. Daugelis funkcijų, dabar įdiegtų kaip standartinė įranga, yra mūsų įsipareigojimas įsiklausyti į mūsų klientų reikalavimus.
Ypatumai:
Puiki mašina, skirta medžiagų su pažeidžiamais paviršiais apdirbimui.
Supaprastintas, nebraižantis apdirbimas
AMNC 3i  naujausia kontrolė
Šepetinis stalas

Nuotraukose gali būti pavaizduota papildoma įranga. Dėl tobulinimo, techniniai duomenys, išvaizda ir įranga gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.

Lazerinis pjovimas su "baltomis pirštinėmis" - beveik jokių įbrėžimų ant jautrių paviršių

Siekiant užtikrinti aukščiausius saugaus gaminimo reikalavimus, LC ALPHA serijoje buvo įrengta nemažai naujų elementų medžiagų apsaugai . Naujas pilno paviršiaus šepetėlių stalas su medžiagos palaikymu palengvina lakšto judėjimą, net pakraunant ir iškraunant. Atsižvelgiant į automatikos lygį, netgi apatinį paviršių galima apdoroti be įbrėžimų, o ruošinį pagaminti visiškai automatiškai, tai milžiniškas progreso žingsnis gamybos procese kalbant apie sąnaudų taupymą ir darbo krūvio mažinimą darbuotojams. Saugiam detalės pašalinimui padidintas darbinio liuko atidarymo kampas , o jutiklis apsaugo nuo galimų pažeidimų.

Aukšto slėgio NC dujų kontrolės sistema

Pagalbinių dujų pasirinkimą ir slėgį automatiškai valdo NC, kad atitiktų konkrečias medžiagas. Sistema pritaikyta įvairių rūšių medžiagų ir storių apdorojimui.

Motorizuota automatinio fokusavimo valdymo sistema

Optimalus židinio taškas automatiškai nustatomas iš pjovimo duomenų bazės, kad atitiktų kiekvieną medžiagą. Palaikomas pastovus fokusavimo centras, užtikrinantis optimalią lazerio spindulio kokybę ir mažesnes pagalbinių dujų sąnaudas.

Keli galios sumažinimo režimai veikiant tuščiąja eiga

"LC ALPHA V NT" standartinėje įrangoje yra sistema, kuri 2 etapais dramatiškai sumažina reikalaujamą galią, kai staklės veikia tuščiąja eiga.

Generatorius

LC ALPHA V NT naudojamas osciliatorius buvo suprojektuotas su didesniu spindulio tankiu,kad apdoroti plonas ir vidutinio storio medžiagas. Šis 30% spindulio tankio (palyginus su įprastine mašina) padidinimas taip pat pagerina pjovimo greitį ir supjaustytų dalių paviršiaus šiurkštumą.

Mažesnis užimamas plotas ir atviro priekio struktūra

Integruota mechaninė-elektrinė konstrukcija, LC ALPHA serijos tradicija, suteikia nedidelį užimamą grindų plotą. Stalo darbinis paviršius yra optimalaus aukščio, kad būtų lengviau pakrauti ir iškrauti medžiagas.

Didelio standumo šepetinis stalas

Siekiant sumažinti medžiagų apačios apibraižymą, LC ALPHA V NT tiekiama su aukšto tankio šepetiniu stalu.

  LC-1212 ALPHA V (3.5 kW) LC-2415 ALPHA V (3.5 kW)
Svoris 6000 kg 7700 kg
Darbinė sritis (X x Y) 1270 x 1270 mm 2520 x 1550 mm
Lazerio principas Hybrid laser Hybrid laser
Oscilatorius AF 3500i-C AF 3500i-C
Pjovimo greitis 0 - 40 m/min 0 - 40 m/min
Ilgis 3190 mm 5745 mm
Plotis 2350 mm 2630 mm
Aukštis 2669 mm 2789 mm
Dėl pastovaus produktų tobulinimo, techniniai duomenys, išvaizda ir įranga gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo.