Aprašymas:

An all-rounder in the world of bending thanks to automatic robotic systems

EG AR serija yra naujausias mūsų asortimento papildymas. Sukurta specialiai greitam mažų sudėtingų dalių lenkimui, visa sistema yra skirta autonominei gamybai įvairaus dydžio serijoms. EG-AR įrengtas pirmasis pasaulyje dviejų servo elektros pavarų mechanizmas siūlo didelį greitį ir aukštą lenkimo tikslumą, mažiau energijos sąnaudų ir kompaktišką išdėstymą. Funkcijos, tokios kaip automatinis kampo matavimas, offline programavimas, keletas pakrovimo / iškrovimo stočių ir automatinis įrankių keitiklis, visos prisideda prie sistemos įspūdingo gamybos pajėgumų sąrašo.

Ypatumai:
Autonominė gamyba be operatoriaus
Ekonomiškai efektyvi gamyba
BI-S automatinė kampo matavimo sistema
CAD/CAM programinė įranga
Automatinis įrankių keitiklis
Automatinis roboto griebtuvų keitiklis
Medžiagos storio aptikimas

Didelio tikslumo servoelektrinis lenkimo presas demonstruoja savo produktyvumo naudą ypač gerai, kai jis naudojamas kartu su lenkimo įranga, turinčia tokią pačią veiksmingą automatizavimo sistemą. AMADA EG-6013 AR išpildo šį nusistovėjusį principą. Junginyje yra visiškai elektrinis lenkimo presas, kurio lenkimo ilgis 1300 mm, o lenkimo jėga 600 kN, robotas kuris juda išilgai lygiagrečiai staklėms ir didelės talpos automatinis įrankių keitiklis. Kartu šie sistemos komponentai suteikia du ypač svarbius privalumus, t.y. neįtikėtiną tikslumą ir ilgalaikę gamybą veikiančią automatiniu režimu be priežiūros (pvz. per naktį ar savaitgalį).

Daugiau nei tiesiog pakrovimas ar iškrovimas


Automatinė roboto sistema, naudojama EG-6013 AR yra ypač universali. 6-ašis robotas juda išilgai staklių priešais lenkimo presą. Pakrovimas gali būti atliekamas iš skirtingų ​​padėčių. Tai reiškia, kad yra daug pajėgumų žaliavoms. Tuo pačiu metu, keletas alternatyvių iškrovimo galimybių taip pat yra prieinama. Užbaigtus ruošinius robotas sukrauna vieną ant kito, arba, jei tai neįmanoma, deda į dėžes arba ant sinchroniškai veikiančio konvejerio. Tačiau robotas daro daug daugiau nei tik pakrauna ir iškrauna: jis pakeičia abu lenkimo įrankius ir pats savo griebtuvus ir atlieka ruošinio pozicionavimą visame lenkimo procese, per visas įrankių stotis. Jis taip pat atlieka visus sekimo judesius ir proceso veiksmus, kurie negali būti pasiekti, jei staklės yra valdomos rankiniu būdu.

Nauja, novatoriška jutiklių sistema


AMADA EG-6013 AR galinėje atramoje įrengti lytėjimo jutikliai. Tai yra novatoriškas gebėjimas aptikti ruošinio poziciją tiek X tiek Y kryptimis iki lenkimo, ir imtis koreguojamųjų priemonių, jeigu nustatomi nukrypimai. Ši sistema leidžia užtikrinti maksimalų tikslumą, kuris paprastai reikalaujamas mažų ir sudėtingų dalių gamyboje.


  EG-6013 AR
Drive Servo-electric
Press capacity 600 kN
Bending length 1.300 mm
Distance between side frames 1010 mm
Throat depth 230 mm
Stroke 150 mm
Open height 635 mm
Approach speed Y (mm/s) 220
Bending speed Y (mm/s) 25
Return speed Y (mm/s) 220
Backgauge adjustable range 250 mm
Max. backgauge X 500 mm
Number of controlled axes 7
Weight 3.700 kg
EG bending  
Drive AC Servo drives
Number of controlled axes 6
Repeating accuracy ± 0,08 mm
Max. capacity (Tool + Gripper) 10 kg
Max. part size 300 x 300 mm
Min. part size 40 x 80 mm
Length of linear axis 3.200 mm
Capacity gripper changer 2+1
ATC tool changer  
Tool capacity 10 x 680 mm
Total connection power 14 kVA
 
* Naudojant atitinkamas apsaugas

Pasiliekama teisė bet kuriuo metu keisti techninius duomenis.