Apie mus

Sveiki! Mūsų tinklapyje greičiausiai apsilankėte ieškodami produktų, kurie Jums pagelbėtų gamybinėje veikloje. Turėdami daugiametę patirtį ir kompeteciją metalo apdirbimo įrangos srityje esame pasiruošę suteikti Jums visapusišką pagalbą: nuo patarimų iki pilnai veikiančio naujo įrengimo Jūsų gamykloje. Puikiai suprantame kokie rūpesčiai užgriūna kai trūksta gamybinių pajėgumų ar sugedus itin svarbiam įrenginiui. Leiskite mums pasiūlyti sprendimą už tikrai optimalią kainą. Mums nėra nieko svarbiau kaip Jūsų suteiktas pasitikėjimas mumis ir teikiamų paslaugų įvertinimas.

AMATECHA kolektyvas, Lietuvoje dirbantis su AMADA nuo 2000 m., turi daugiau nei 20 metų patirtį metalo apdirbimo įrangos srityje. Mūsų pagrindinis tikslas - aukštos kokybės, pasaulinį pripažinimą turinčių AMADA produktų tiekimas Lietuvoje ir už jos ribų, bei maksimalus klientų poreikių tenkinimas. Mūsų produktai ir teikiamos paslaugos:

  • įranga lakštinio metalo apdirbimui
  • įranga strypų ir vamzdžių apdirbimui
  • ekslpoatacinės medžiagos
  • įrengimų perstūmimas ar paruošimas krovos darbams
  • įrengimų remontas, periodinė priežiūra ir aptarnavimas

Džiaugsimės galėdami Jums padėti !

AMADA
istorija prasidėjo dar 1946 m., kada p. Isamu Amada Tokijo mieste (Japonija) įkūrė kompaniją AMADA. Tai lakštinio metalo apdirbimo įrengimų lyderis Japonijoje ir visame pasaulyje, su daugiau nei 70 metų patirtimi, filialais ir atstovybėmis praktiškai kiekvienoje pasaulio šalyje. AMADA grupė turi daugiau nei 8000 darbuotojų

.Homme