Aprašymas:

Galimos dvi versijos:

6kW 3x1,5m

9kW 3x1,5m

Ypatumai:
„REGIUS“ lotyniškai reiškia „karalius“ arba „nuostabus“
Linijinės pavaros yra visose trijose ašyse
AMADA originali „Variable Beam Control“ technologija.
Storų lakštų apdirbimas dėka  unikalios optinės sistemos Ensis
AMADA nuosavas fiber šaltinis
Lengva prieiga prie pjovimo zonos dėka didelių šoninių durų

AMADA pradeda savo naujųjų greitojo CNC lazerinio pjovimo staklių gamybą. Aukštos specifikacijos REGIUS-3015AJ CNC Fiber lazeris tampa ne tik greičiausias visoje AMADA gamoje, bet ir pirmasis integravęs daugybę pagrindinių technologijų: linijinės pavaros visose ašyse; AMADA originali „Variable Beam Control“ technologija. Be to, naujajame „AMNC 3i Plus“ valdiklyje yra naujų funkcijų, sukurtų taip, kad jas būtų galima lengvai valdyti.

„AMADA REGIUS-3015AJ“ linijinės pavaros yra visose trijose ašyse, todėl pasiekiamas išskirtinis tikslumas ir ypač greitas padėties nustatymo greitis - 340 m / min. Linijinių pavarų palaikymui yra įdiegta pažangi AMADA galvos valdymo sistema. Ši naujovė realiuoju laiku priima sprendimus dėl jos atsitraukimo aukščio. Pvz., Jei yra dvi arti esančios kiaurymės, intelektualioji galva ne tik atsitrauks į nurodytą aukštį, bet ir išliks žema, kad sumažintų ciklo laiką. Kartu su linijinių pavarų greičiu pasiekiamas neįtikėtinai greitas judėjimas iš kiaurymės į kiaurymę.

Naujausi bandymai, kuriais naujasis „REGIUS-3015AJ“ buvo lyginamas su ankstesniu greičiausiu bendrovės lazeriu „FOL-AJ“, parodė naujojo modelio pranašumą. Pjaudamas identiško išdėstymo detales iš 1 mm nerūdijančio plieno su ta pačia galia, REGIUS pasirodė esąs 14% greitesnis, visa tai dėka linijinės pavaros technologijos ir intelektualaus pjovimo galvos valdymo.

Antra pagrindinė „REGIUS-3015AJ“ technologija yra visiškai nauja „AMADA“ lazerių integravimo sistema, siūlanti tokias funkcijas kaip automatinis patikrinimas ir automatinis atkūrimas po apdorojimo gedimo.

Automatinis patikrinimas naudoja tokią technologiją kaip „i-Nozzle Checker“, kad įvertintų antgalių pažeidimus, padėtį ir apvalumą. Jei pjovimo antgalį reikia keisti (atsižvelgiant į iš anksto nustatytą parametrų rinkinį), tai automatiškai įvyksta per staklių 16 stočių antgalių keitiklį, atmetant subjektyvaus operatoriaus sprendimo poreikį.

Kita „i-Nozzle Checker“ funkcija yra automatinis lazerio pluošto derinimas su antgaliu, jei reikia. Spindulio būklė taip pat bus tikrinama automatiškai, kad būtų užtikrinta optimali židinio atskaitos padėtis, o kita automatinio tikrinimo funkcijos dalis yra „i-Optics Sensor“, kuris stebi apsauginį stiklą, ar nėra užteršimo, ir įspėja operatorių jeigu reikia stikliuką pakeisti .

REGIUS-3015AJ vartotojai taip pat gali pasinaudoti naujos „i-Process Monitor“ sistemos pranašumais, kurie tikrina atspindimos šviesos bangos ilgį realiuoju laiku, kad būtų išvengta pjovimo defektų dar iki jų atsiradimo.

Automatinis galvos atstatymas po susidūrimo yra dar viena funkcija, įtraukta į REGIUS-3015AJ, kuri naudos „i-Optics Sensor“ ir „i-Nozzle Checker“ sistemas, kad patikimas pjovimas galėtų tęstis. Staklės, neturinčios šios funkcijos, tiesiog sustoja ir paskelbia pavojaus signalą, gaišdamos brangų laiką.

Trečioji integruota REGIUS-3015AJ technologija yra AMADA originali „Variable Beam Control“ technologija, kuri automatiškai sukuria spindulio formą, optimizuotą kiekvienai medžiagai ir storiui. Todėl vartotojai gali pasiekti aukštos kokybės, stabilų greičio pjovimą visoms lakštinėms medžiagoms (nuo itin plono iki 25 mm plieno, nerūdijančio plieno ir aliuminio), užtikrinant viso diapazono apdirbimą tik su viena pjovimo linze.

Kalbant apie lengvą valdymą, pastebima nauja AMADA AMNC 3i Plus valdymo funkcija „i-Camera Assisted System“ („i-CAS“) , kuri suteikia galimybę greičiau apdoroti lakštų likučius. Pavyzdžiui, jei reikia staigiai išpjauti naują detalę, kad būtų pakeista kažkuri surinkime pažeista dalis, staklių „i-CAS“ kamera gali parodyti visą darbo plotą, todėl pasirinktą lakšto likutį galima pamatyti „AMNC 3i Plus“ valdiklyje. Tada iš bibliotekos parenkama reikiama dalis,ir prieš pradedant likusį pjovimą tą dalį galima pastatyti, pasukti, nukopijuoti ir pan.

Dar viena nauja „AMNC 3i Plus“ funkcija yra „AMADA V-Remote", leidžianti vartotojams nuotoliniu būdu pasiekti valdiklį ir, pavyzdžiui, patikrinti mašinos būseną ar darbų istoriją. Naujos darbo užduotys taip pat gali būti įtrauktos (per atstumą) į tvarkaraštį, atsižvelgiant į iš anksto nustatytus prieigos prioritetus.